• HARMONOGRAM PRACY ZEPOŁU W RAMACH SIECI WSPÓŁPRACY-załącznik

Wrzesień 2019r.

• Spotkanie organizacyjne- określenie zasad i harmonogramu  współpracy, oraz formuły lekcji otwartych

Październik 2019r.

• założenie zakładki na stronie internetowej szkoły (zamieszczanie informacji o programie i jego realizacji)

Listopad 2019r.

• obserwacja zajęć w Szkole Podstawowej w Szestnie
          • spotkanie dyskusyjne – omówienie przebiegu zajęć, wykorzystania narzędzi pozyskanych przez szkołę, wymiana doświadczeń.

Grudzień 2019r.

• obserwacja zajęć w Szkole Podstawowej w Bożem
          • spotkanie dyskusyjne – omówienie przebiegu zajęć, wykorzystania narzędzi pozyskanych przez szkołę, wymiana doświadczeń i spostrzeżeń.

Luty  2020r.

Marzec 2020r.

• obserwacja zajęć w Szkole Podstawowej w Bożem

Kwiecień 2020r.

• obserwacja zajęć w Szkole Podstawowej w Szestnie
          • spotkanie dyskusyjne - omówienie przebiegu zajęć, wykorzystania narzędzi pozyskanych przez szkołę, wymiana doświadczeń i spostrzeżeń.

Maj 2020r.

• spotkanie dyskusyjne zespołów nauczycieli – wnioski na temat skuteczności narzędzi TIK, w nauczaniu,  wymiana doświadczeń i spostrzeżeń.
          • podsumowanie działań w ramach ,,Sieci współpracy SP Szestno i Boże”